Regulamin

Właścicielem sklepu internetowego jest:

EM-PAT Marzena Lewandowska, Kolejowa 9, 83-111 Miłobądz

NIP: 5931532813

REGON: 192478712

Nr konta bankowego (przy opłatach w tytule przelewu należy wpisać nr. Zamówienia):

Idea Bank 

46 1950 0001 2006 0076 0092 0002

IBAN: PL46 1950 0001 2006 0076 0092 0002

SWIFT: IEEAPLPAXXX

 

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ:

 1. Zamówienie należy składać poprzez koszyk klienta który poprowadzi państwa przez całą procedurę zakupu.
 2. Można także zamawiać poprzez e mail sklep@grafikapatriotyczna.pl , w tytule wpisując zakupy grafikapatriotyczna.pl , oraz podając wszelkie dane kontaktowe a także nazwy rozmiary kolory produktów które państwa interesują.
 3. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowego numeru telefonu i adresu e-mail .
 4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 5. Zamówienia ZAWSZE są potwierdzane telefonicznie lub e-mail. 
 6. Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 2 dni od momentu potwierdzenia zamówienia.
 7. Koszt dostarczenia przesyłki pokrywa Klient.
 8. Wszystkie ceny towarów ze strony sklepu są cenami detalicznymi brutto, zawierającymi podatek VAT.
 9. Istnieje możliwość wymieniamy towaru w przypadku, gdy zamówiony rozmiar nie odpowiada klientowi. Może on wtedy odesłać na koszt własny towar do wymiany. Przy ponownej wysyłce z naszej strony identycznego towaru w innym rozmiarze, kolorze itp. obciążamy klienta kosztami wysyłki. Może się zdarzyć, że nie mamy innych rozmiarów z wybranego modelu. Dlatego przed wysłaniem towaru należy się skontaktować z obsługą sklepu i uzgodnić ew. wymianę. Wymiana odzieży może nastąpić w ciągu 14 dni od momentu zawarcia umowy.
 10. Towar kupiony w naszym sklepie może zostać wymieniony, jeśli posiada wady fabryczne. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy.
 11. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania towaru), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy Państwu pieniądze. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
 12. Klient może odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 14 dni zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta, poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym. Zwracany towar powinien być nieużywany, czysty, pozbawiony zapachów i posiadać metki oraz paragon lub fakturę vat. Koszt usługi transportowej świadczonej przez przewoźnika pokrywa w tym przypadku Klient. Nie odbieramy zwrotów przesyłek wysyłanych do nas za pobraniem.
 13. Kubki w zamówieniach międzynarodowych są wysyłane na odpowiedzialność Kupującego. Nie ponosimy odpowiedzialności za stan w jakim one przyjdą.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl